poniedziałek, 10 października 2016

Motywacyjna konferencja - kiedy moje wnętrze jest moje

Konferencja STREFA ZMIAN - ŻYCIE OSOBISTE. Wygrałam w konkursie bilet od Maciejka Design Coach na Konferencję! Wybór wykładów i warsztatów, wszystkie ważne i wszystkie ciekawe, mnóstwo kreatywnych ludzi


W skrócie przedstawię Wam jeden z nich - wykład Maciejki Design Coach: w poszukiwaniu prawdziwej natury Twojego wnętrza. I sala pełna :)
Duża dawka informacji, ćwiczenia, przykłady, porady, własne doświadczenia, historie. 
Co z tego wyniosłam? Aurę! Tak, dom, mieszkanie powinno mieć swoją aurę. Co się na nią składa? Każdy musi ją stworzyć, a potem odkryć sam. To tak, kiedy wchodzisz do domu po pracy i myślisz nareszcie w domu. Kiedy znajomi wchodzą do Twojego domu i mówią WOW albo nic i nie chcą wyjść. To ten klimat. A klimat to ciepło miękkich tkanin, ciepło drewna, własne miejsce w domu.O tym jak poszukiwać prawdziwej natury Waszego wnętrza podpowiedzą triki. Na zachętę dwa z wykładu.
Po pierwsze: 5 minut kontemplacji we własnym wnętrzu. Jak to zrobić? Kartka, ołówek - spisać rzeczy, miejsca, które nam nie pasują, których nie lubimy, uwierają, odstają.Wracasz do tej listy przez kilka dni i ją aktualizujesz. Potem podsumowujesz, ustalasz co przez tych kilka dni najbardziej cię drażniło. 
Pamiętaj, w domu powinniśmy mieć tylko te rzeczy, które lubimy. Innych rzeczy nie trzymajmy.

Po drugie: sesja fotograficzna twojego wnętrza, Maciejka zachęca: aparat prawdę Wam powie. Fotografia pokazuje esencję naszego wnętrza. Oglądamy kolorowe magazyny wnętrzarskie i podziwiamy piękno, harmonię, porządek. Rób zdjęcia, analizuj i patrz co ci w tym kadrze nie pasuje. Układaj, przestawiaj, aż Twoje zdjęcie będzie idealne. Do momentu kiedy będziesz miała chęć się nim pochwalić. Kiedy uznasz, że Twoje zdjęcie też zasługuje na miejsce w magazynie. 

I co dalej? - pyta Maciejka. Zacznijmy zmieniać, testować, sprawdzać, próbować. Więcej trików i porad już wkrótce na e-booku Maciejki. Ja już nie mogę się doczekać. 
Zachęcam Was do zapisania się do Jej newslettera. Systematyczna dawka informacji i przede wszystkim inspiracji. 
I zajrzyjcie TU koniecznie.

pozdrawiam
Wioletta
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz