środa, 8 czerwca 2016

Warsztaty rodzinne - lato razem z nami

Kochane mamy, babcie i ciocie, Szanowni tatusiowie i dziadkowie ! 
Ta oferta jest dla Was i Waszych pociech.


Za nami pierwsze Warsztaty Rodzinne, w których wzięły udział mamusie i ich dzieci. Nasze spotkanie zostało uwiecznione przez fantastyczną fotografkę Paulinę Berę ze studia Positive Pictures by Paulina Bera. Atmosfera, pogoda, towarzystwo i profesjonalizm Pauliny sprawił, że sesja wyszła niezwykle naturalnie.

Dla mam przygotowałam chusteczniki do ozdobienia wg własnego pomysłu. Do dyspozycji miałyśmy farby kredowe #Autentico, woski, szablony dekoracyjne.Kameralne grono. Pogaduchy przy kawie i pysznych ciastach. Dominowały kolory lata. Malowanie przy użyciu szablonu. Jak tu pięknie pada jego cień, a sprawia wrażenie już namalowanego. 
Tuż przy naszym stole warsztatowym swoje miejsce do twórczej pracy miały nasze pociechy. Dzieciaki przygotowywały prezenty na Dzień Mamy, bo tego własnie dnia warsztatowo świętowaliśmy !


Pracy miały sporo, bo i pomysłów było mnóstwo.I kreatywne pomysły na ozdabianie prezentów: koronki, tasiemki, guziczki, koraliki ...


Mocno skupieni :)


W międzyczasie była wspólna zabawa.I chwila wytchnienia od szaleństw.Po pracy zrobiliśmy sobie ognisko z pieczonymi kiełbaskami. To dla dzieciaków było fajne przeżycie. Pod czujnym okiem mam.


Kochani, serdecznie zapraszam do udziału w Warsztatach Rodzinnych, gdzie program i zabawy uzgodnimy wg Waszych potrzeb, zainteresowań i wieku dzieci. 
Zapewnimy słodki poczęstunek oraz lekki lunch, aby nie zabrakło sił do zabawy. 
Dzieci będą pod opieką profesjonalnej animatorki, która umili im czas zabawą, grami, malowaniem. 
Dorośli w tym czasie będą zgłębiali tajniki stylizacji mebli, farb kredowych, technik dekoracyjnych. Możemy malować mebelek, który przyniesiecie ze sobą do stylizacji. 

Dla dorosłych dodatkowym bonusem będzie np. lekcja tańca Salsy bądź Zumby poprowadzona przez instruktorkę tańca i zawodową tancerkę. Możemy zorganizować lekcję jogi, pilates itp. Jeśli macie inne pomysły na uatrakcyjnienie dnia, zapraszam do składania ofert. 
Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej Pomaluj Mebel, a także na Facebooku.

Warsztaty rodzinne będą odbywały się w Pracowni w Jazgarzewie koło Piaseczna. To klimatyczne siedlisko w stylu vintage, w którym znajdziecie chwilę wytchnienia. 

Zapisy i dodatkowe informacje: kontakt@pomalujmebel.pl, tel. 513-131-044.

Zapraszam
Wioletta 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz