środa, 8 czerwca 2016

Malowana tapeta na ścianie - czyli szablon w użyciu

Kochani, 
kolejny tutorial, film zrealizowany przy współpracy z serwisem internetowym Urzadzamy.pl. Dziękuję Pani Emilii za propozycję projektu, Pani Agnieszce za udostepnienie swojego przedpokoju i Panu operatorowi za te piękne ujęcia :)W filmie pokazuję jak pomalować ścianę w dekoracyjny wzór przy użyciu szablonu malarskiego. 
To tani i szybki sposób na malowaną tapetę. Czego potrzebujesz? Pomysł, odrobinę farby oraz szablon malarski. Szablon jest do kupienia w internecie, wzory i rozmiary do wyboru. Bądźcie kreatywni !


Najpierw odświeżyłam ścianę farbą emulsyjną, po jej wyschnięciu przystąpiłam do malowania wzoru. 
Użyłam do tego farby kredowej do malowania i stylizacji mebli z serii Vintage marki Autentico Paint. Te farby są doskonałe do malowania każdej powierzchni. Taką dekoracyjną ścianę możesz zrobić w przedpokoju jak my, w sypialni, w pokoju dziecka. Wybierz stosowny wzór i kolor farby.


Po więcej informacji o farbach, technikach dekoracyjnych zapraszam na moje warsztaty. Szczegóły na stronie www.pomalujmebel.pl

Zapraszam do oglądania filmu:  FILM - MALOWANIE ŚCIANY 

uściski
Wioletta


2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tego co ja się orientuję to szablony malarskie https://www.maxsc.com.pl/grawer/szablony-do-malowania mogą przybierać najróżniejsze wzory i nawet kształty. Oczywiście wszystko jest uzależnione od tego co chcemy uzyskać. Należy pamiętać, że dobrze wykonany szablon malarski pochodzi od wycinania laserowego.

    OdpowiedzUsuń