wtorek, 10 maja 2016

Spotkanie z twórcami Autentico w Sopocie

Witajcie Kochani, 
pracowity i intensywny, bogaty w przeżycia wszelkiej maści weekend i początek tygodnia za mną. 
Na wstępie dziękuję kochanej Sabinie Wszołek z  Wood & Crafts oraz Beacie Szmigiel i jej córce z Old White-farby kredowe za cudowne dwa dni. 


9 maja br. zaszczycili nas swoją obecnością twórcy i założyciele marki Autentico Paint: Ris i Eric Adamsowie. Cudowni ludzie, z energią, podejściem, dobrą radą i absolutnym zaangażowaniem. 
Spotkanie odbyło się w siedzibie dystrybutora polskiego w Sopocie. Klimatyczne miejsce pobudziło wyobraźnie, zainspirowało, podsyciło pragnienie dalszego tworzenia. 
Poznaliśmy nowe produkty, które lada dzień wejdą na polski rynek. Ale o tym następnym razem.

Fantastyczne warsztaty poprowadzone przez dystrybutorkę Agnieszkę. Nowa technika z użyciem preparatu Glaze zrobiła na wszystkich wrażenie. Już mam mnóstwo pomysłów na jego użycie, a być może jeszcze w maju zrobię pierwsze warsztaty z technik dekoracyjnych preparatem Glaze. 
Zaglądajcie do zakładki Warsztaty na mojej stronie internetowej, bo to nie koniec niespodzianek.


Kolejny pokaz warsztatowy dotyczył niesamowitych farb wapiennych, jedynych w Polsce, które są gotowym do użycia produktem (bez skomplikowanych procedur przygotowywania).
Efekty były naprawdę WOW!


Atmosfera była super, poznałam paru stokistów, którzy są tak samo zafiksowani na punkcie farb kredowych. Rozmowom nie było końca. 
Kochani stokiści, zgodnie z planami być może widzimy się po wakacjach, gdzie będzie kolejna dawka nowych informacji, warsztatów, produktów. No i oczywiście kochany Sopot i Molo. Mogłabym na tych białych dechach zamieszkać. To nie wymaga dalszych komentarzy...

buzi pa
Wioletta 

4 komentarze:

  1. ŚWIETNY POST ! To prawda, było super. Nowe znajomości, nowe produkty. Głowa pełna pomysłów. Miło mi było Cię poznać Wiola :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja dopiero wróciłam do domu. Z pudłami pełnymi farb i wosków. Spotkanie było super. Już się cieszę na powakacyjne spotkanie :-)

    OdpowiedzUsuń