niedziela, 27 sierpnia 2017

Kobieca strefa do majsterkowania. Warsztat na godziny.

Witajcie Moi Drodzy, 
długa przerwa na blogu, owszem. Ale od czasu powołania do życia mojego wymarzonego Warsztatu działo się sporo. Organizacyjnie, zadaniowo, poszukując nowych pomysłów i inspiracji. I trochę wakacjowo. Osz kurka ! Lato się kończy! Szkoda, już tęsknię za kolejnym.


Ale pocieszam się tym, że nadchodzi jednak moja najulubieńsza pora roku. Kocham jesień i zamierzam ją naprawdę aktywnie i pracowicie spędzić.
W związku z tym mam także dla Was wspaniałą propozycję, aby podzielić się nieco moją ulubioną przestrzenią. 


Już od 1 września przestrzeń warsztatowa w moim Warsztacie będzie do wynajęcia na godziny. Ta oferta jest dla tych, którzy kochają majsterkować, tworzyć, malować, stylizować i przerabiać mebelki, a za oknem już mokro i zimno, w domku brak miejsca ...


Skorzystacie z moich narzędzi i elektronarzędzi. Jeśli ktoś zapragnie wytapicerować samodzielnie krzesło - służę fajnym sprzętem, od którego nie nabawicie się odcisków. Część niezbędnych materiałów będzie do kupienia na miejscu. 


Wesprę Was pyszną kawą, poradą, swoim towarzystwem.


Jeśli będziecie mieli ochotę czegoś się nauczyć, zapraszam na warsztaty, które odbywają się cyklicznie począwszy od kursów podstawowych malowania i stylizacji mebli czy tapicerowania po bardziej zaawansowane techniki, wkrótce także kursy stolarskie. 


Zainteresowani? Komu potrzeba miejsca, żeby nieco nakurzyć i pochlapać farbą zapraszam do mnie.
Szczegóły jak zawsze na email kontakt@pomalujmebel.pl lub telefonicznie 513 131 044.

Do zobaczenia w Warsztacie
Wioletta

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny co prawda mały, ale przytulny warsztacik! Wydaje mi się, że mam w domu jakieś niepotrzebne meble drewniane które bym Ci mogła oddać do renowacji chcesz? Zawsze możemy się dogadać! :)

    OdpowiedzUsuń